چرا جوراب پا بو می دهد؟

by جوراب زنانه مردانه بچگانه in سپتامبر 16, 2019

چرا جوراب پا بو می دهد؟

 

این سوالی است که ذهن همه ما را چند باری به خود در گیر کرده است.

چرا پای شما بو می دهد؟

با بوی پا چه کنیم؟

پاهام بو می دهد؟

پای دختر ها هم بو می دهد؟

بوی پا از کجا می آید؟

یا بوی جوراب پای کسی دیگه ای به مشام ما رسیده است و آزرده خاطر شده ایم و یا پاهای خودمان بو می دهد.

چرا جوراب پا بو می دهد؟

چرا جوراب پا بو می دهد؟

باید با بوی پا چه کنیم بارها شده که پاهای خود را شسته ایم و یا از جوراب تازه استفاده کرده ایم ولی همچنان پاهایمان بو می داده است.

دلیل های اصلی بو دادن پاها

یکی از دلیل های اصلی اینکه پاهای شما بو می دهد از استفاده ی جوراب نا مرغوب و بی کیفیت است. آیا میدانید اگر شما از جوراب های غیر نخی و نامناسب استفاده کنید پاهایتان بو می دهد؟ بله همین طور است وقتی شما از جوراب های بی کیفیت استفاده کنید پاهای شما بوی نا مناسبی می گیرد.

دلیل دیگری که باعث می شود حتی شما اگر از جوراب با کیفیت هم استفاده کنید و پاهای شما بو بگیرد استفاده از کفش نا مناسب است . این که شما از کفش نا ماسب و از کفشی که جنس خوبی نداشته باشد استفاده کنید نه تنها به پاهای شما آسیب میرساند بلکه باعث می شود که پاهای شما بو بگیرد.

در برخی موارد اگر شما از کفش مناسب استفاده کرده اید و از جوراب مناسب هم استفاده می کنید ولی باز هم پاهای شما بو می دهد به این نکته توجه کنید که باید به پیش دکتر پوست و مو بروید شاید مشکل چوستی دارید و زیاد تعریق پوستی دارید.

عرق کردن یکی از مواردی است که وقتی اتفاق می افتد پای شما در کفش باعث می شود بو بگیرد.

اگر سوالی در مورد این مساله دارید می توانید از کارشناسان ما بپرسید.

پای شما کی بیشتر بو می گیرد؟

به این نکته توجه کنید اگر چاهای شما از آن دسته پا است که در جوراب و کفش مناسب هم بو میگیرد و پیش دکتر رفته اید و راهکارهای مناسب را از تغذیه و دارو و … استفاده کرده اید و همچنان بو می دهد یه دلیل این است که ساعت ها پا در کفش شما بوده است . اصولا نباید تعداد زیاد ساعتی بگذارید پاهایتان در کفش هایتان و محیط بسته بماند. به این مورد توجه کنید که پای شما قلب دومتان است و نباید بگذارید زمان زیادی در مسیر بسته و خفه بماند پاهاییتان را از محیط بسته در بیاورید تا هوا بخورد و بوی بد نگیرد.

راهکار سریع تر برای جوراب هایی که بو می دهند

اگر شما تمام موارد را رعایت کرده اید مثلا سلامت پاهای شما درست است از هیچ کونه مشکلی برخوردار نیست کفش شما استاندارد های لازم را دارد و باز هم پای شما بو می دهد یه دلیل می ماند آن هم استفاده از جوراب با کیفیت تر دیگری است به این نکته توجه کنید جوراب تاثیر زیادی در رفع بو پای شما هم دارد.

Leave a Reply